Naar de inhoud

Rivo Opnemen en verificatie

Rivo casino uitbetaling: zo neem je je winst op

Een Rivo casino uitbetaling begint bij €100 en is begrensd op €1.000 per dag en €10.000 per maand; je dient 1 aanvraag per 24 uur in. Verwerken doen we meestal binnen 3 bankdagen, zonder kosten van onze kant. Welke spellen met een actieve bonus meetellen voor de wager, staat bij Rivo Populaire gokkasten.

Open Rivo casino18+ | Bonusvoorwaarden van toepassing
  • €100Minimale opname per keer
  • €1.000Maximaal per dag
  • €10.000Maximaal per maand
  • 3 bankdagenGebruikelijke verwerkingstijd
Op deze kaart
  1. Rivo casino opnamelimieten per dag en maand
  2. Rekenvoorbeeld: €3.000 bij Rivo opnemen in delen
  3. Opnemen bij Rivo casino: de volgorde van je aanvraag
  4. Rivo betaalmethoden: startpagina en footer
  5. Storten bij Rivo: limieten, eigen rekening en crypto
  6. Rivo KYC-beleid: documenten voor je opname
  7. Rivo bonus en opname: wat eerst moet
  8. Rivo FAQ: vragen aan ons casino

Rivo casino opnamelimieten per dag en maand

Artikel 6.13 van onze voorwaarden zet drie grenzen, een minimum per opname, een daglimiet en een maandlimiet, met de bedragen uit de tabel. Ze gelden even goed voor bank en e-wallet als voor crypto. Artikel 6.11 voegt er twee aan toe: 1 opnameverzoek per 24 uur, en per betaalmethode staat er nooit meer dan 1 opname open.

Een ingetrokken aanvraag zetten we terug op je saldo (artikel 6.8). Je storting zet je vooraf minstens 1 keer in (artikel 6.5), en winst is begrensd op €100.000 per dag (artikel 5.7).

RegelWaardeArtikel
Minimale opname€100 (bank, e-wallet, crypto)6.13
Maximaal per dag€1.0006.13
Maximaal per maand€10.0006.13
Opnameverzoeken1 per 24 uur6.11
Openstaande opnames1 per betaalmethode6.11
VerwerkingstijdMeestal tot 3 bankdagen6.6
Storting eerst inzettenMinstens 1 keer6.5
Geannuleerde opnameTerug op je saldo6.8
Kosten van RivoGeen, je provider kan eigen kosten rekenenFAQ
Maximale winst€100.000 per dag5.7

Rekenvoorbeeld: €3.000 bij Rivo opnemen in delen

Stel: je saldo staat op €3.000. Met de daglimiet van €1.000 vraag je dat in drie opnames aan, op drie verschillende dagen, en elke opname moet daarna nog door onze verwerking. Bij €15.000 loop je ook tegen de maandgrens van €10.000 aan; de resterende €5.000 volgt pas na die maand.

Saldo om op te nemenMinimaal aantal dagenWaarom
€8001 dagBoven het minimum van €100 en onder de daglimiet
€3.0003 dagenDaglimiet €1.000
€10.00010 dagenDaglimiet €1.000, precies de maandlimiet
€15.000Meer dan 1 maandMaandlimiet €10.000

Opnemen bij Rivo casino: de volgorde van je aanvraag

Een opname loopt bij ons in vijf stappen, en de eerste twee gebeuren al tijdens het spelen. Zolang er een wager openstaat, kan er niets uit; het deel van je saldo dat als "Bonus" staat, keren we nooit uit. Een e-wallet is volgens onze FAQ meestal sneller dan een bankoverschrijving.

  1. Wager rondEen opname kan pas als alle wagers zijn voldaan; het deel "Bonus" en onderbroken spellen keren we niet uit (art. 6.3, 6.4).
  2. Storting ingezetJe laatste storting heb je minstens 1 keer ingezet, anders kunnen we de opname weigeren (art. 6.5).
  3. VerificatieBij je eerste opname kan KYC nodig zijn (art. 6.1); de controle duurt meestal tot 48 uur.
  4. AanvraagVanaf €100, 1 verzoek per 24 uur en 1 openstaande opname per betaalmethode (art. 6.11, 6.13).
  5. VerwerkingMeestal tot 3 bankdagen; het betaalkanaal, extra controles en feestdagen kunnen dat verlengen (art. 6.6).

Rivo betaalmethoden: startpagina en footer

Op onze startpagina staan vier betaalmethoden: Visa, Mastercard, Apple Pay en Bitcoin. In de footer staat een ander rijtje, met Mastercard, American Express, Visa, crypto, giropay en Sofort. Die twee lijsten komen niet overeen, en per methode publiceren we (nog) niet of je er ook mee opneemt. Het minimum van €100 geldt wel voor bank, e-wallet en crypto.

Logo's van Visa, Mastercard, Apple Pay en Bitcoin
MethodeVermeld op
VisaStartpagina en footer
MastercardStartpagina en footer
Apple PayStartpagina
BitcoinStartpagina (footer: crypto)
American ExpressFooter
giropayFooter
SofortFooter

Minimale storting: verschilt per methode en staat op de pagina Storten in je account (FAQ).

Storten bij Rivo: limieten, eigen rekening en crypto

Storten bij Rivo kost je niets: volgens onze FAQ rekenen we geen kosten, al kan je betaalprovider dat zelf wel doen. De meeste stortingen staan direct of binnen een paar minuten op je saldo. Hoeveel je minimaal, maximaal en per dag stort, bepalen wij per methode en per accountniveau (artikel 4.5).

Stort alleen met een betaalmiddel op je eigen naam, niet via een zakelijke rekening, en vraag geen chargeback aan. Bij crypto gebruik je steeds het walletadres dat de kassa nu toont: een oud adres zonder bevestiging van support kan je storting kosten.

Kosten
Geen van onze kant; je provider kan eigen kosten rekenen (FAQ)
Bijschrijving
Meestal direct of binnen enkele minuten (FAQ)
Stortingslimieten
Minimum, maximum en daglimiet naar ons oordeel, per methode en accountniveau (art. 4.5)
Valuta
Hangt af van je land en gekozen valuta, zichtbaar bij het storten (art. 4.2)
Eigen methode
Alleen betaalmiddelen op je eigen naam, geen zakelijke rekening (art. 4.7)
Chargeback
Niet toegestaan (art. 4.11)
Crypto
Alleen het actuele walletadres; een oud adres pas na bevestiging van support (art. 4.14)
Rente
Geen, we zijn geen bank (art. 4.3)

Rivo KYC-beleid: documenten voor je opname

Ons Rivo KYC-beleid kent drie niveaus, SDD, CDD en EDD. Bij je eerste opname kunnen we om verificatie vragen (artikel 6.1). De volledige controle volgt volgens artikel 8.5 bij elke opname, zodra je stortingen samen boven €2.000 komen, of bij een transactie die ons opvalt.

Je stuurt drie dingen: een identiteitsbewijs met foto, een selfie waarop je dat document vasthoudt, en een recent bankafschrift of een rekening van een nutsbedrijf. Uploaden kan in je profiel, mailen naar onze KYC-afdeling ook. Meestal ronden we de controle binnen 48 uur af.

  1. WanneerMogelijk bij je eerste opname (art. 6.1); volledige KYC bij elke opname, bij stortingen boven €2.000 samen of bij een verdachte transactie (art. 8.5).
  2. NiveausDrie niveaus van controle: SDD, CDD en EDD (art. 8.4).
  3. DocumentenIdentiteitsbewijs met foto (soms voor- en achterkant), selfie met dat document en een recent bankafschrift of een rekening van een nutsbedrijf (art. 8.6).
  4. InsturenVia je profiel of per e-mail aan onze KYC-afdeling (FAQ).
  5. ControleMeestal binnen 48 uur (art. 8.6).

Rivo bonus en opname: wat eerst moet

Met een actieve bonus gelden bij je opname extra grenzen. Vraag je op voordat de wager rond is, dan halen we de bonus en de winst daaruit van je saldo (artikel 7.5). Uit een stortingsbonus neem je hoogstens 25 keer het bonusbedrag op (artikel 7.10); bij een bonus van €1.000 is dat €25.000, dat je daarna over meerdere dagen opneemt.

Wager slots pakket
10x per storting
Opname voor de wager rond is
Bonus en winst daaruit vervallen (art. 7.5)
Maximale inzet met bonus
€2 (art. 7.16)
Maximale opname uit stortingsbonus
25 keer de bonus (art. 7.10)
Bonus zonder storting
Max 10 keer de bonus, 1 storting nodig (art. 7.8)
Ongebruikte bonus
Kan na 1 maand vervallen (art. 3.5.5)
18+

Gokken brengt risico's mee. Zet alleen geld in waarvan het verlies je niet raakt, en houd op zodra spelen geen ontspanning meer is.

Rivo FAQ: vragen aan ons casino

Wat is het minimale opnamebedrag bij Rivo casino?

Je neemt bij ons minimaal €100 op, via bank, e-wallet of crypto (artikel 6.13).

Een saldo van €60 kun je dus nog niet laten uitbetalen; het blijft op je account staan.

Hoeveel kan ik per dag opnemen bij Rivo?

Maximaal €1.000 per dag en €10.000 per maand (artikel 6.13). Je dient 1 opnameverzoek per 24 uur in, en per betaalmethode staat er 1 opname tegelijk open (artikel 6.11).

Die grenzen gelden voor elk saldo, ook na een grote winst. Het rekenvoorbeeld hierboven laat zien hoeveel dagen dat kost.

Hoe lang duurt een uitbetaling bij Rivo casino?

We verwerken een opname meestal binnen 3 bankdagen (artikel 6.6).

Bij je eerste opname kan er nog een KYC-controle van meestal tot 48 uur aan voorafgaan.

Wanneer vraagt Rivo casino om KYC-documenten?

Artikel 6.1 noemt je eerste opname; artikel 8.5 noemt elke opname, stortingen die samen boven €2.000 komen en een verdachte transactie.

Van je identiteitsbewijs vragen we soms zowel de voor- als de achterkant.

Kan ik bij Rivo casino uitbetalen in crypto?

Ja. Artikel 6.13 noemt crypto naast bank en e-wallet, met hetzelfde minimum van €100.

Op onze startpagina staat Bitcoin als betaalmethode; de footer noemt alleen crypto, zonder munten bij naam.

Moet ik mijn storting eerst inzetten bij Rivo?

Ja. Artikel 6.5 vraagt dat je je storting minstens 1 keer inzet voordat je een opname aanvraagt.

Bij een storting van €200 zet je dus eerst €200 in voordat je een opname aanvraagt.

Rekent Rivo casino kosten voor storten of opnemen?

Nee. Volgens onze FAQ rekenen we geen kosten voor stortingen en opnames; je betaalprovider kan wel eigen kosten rekenen.

Vraag bij je bank of e-wallet na of die zelf iets rekent voor een inkomende betaling.